İf Ketojenik Diyet Paketi-IF Aralıklı Oruç - Ketojenik Diyet Paketi - Formena

İf Ketojenik Diyet Paketi

466,00₺ 496,00₺

Beğenmezseniz Paranız İade

Aralıklı oruç diyetini (if diyeti) ketojenik diyete uygulayarak yapılan kısa süreli beslenme programıdır. Bu iki diyet birlikte uygulandığında, hızlı bir şekilde yağdan kilo kaybı gerçekleşir ve dirençli kilolardan kurtulmayı hızlandırır. 1.öğün, 2.öğün ve 3.öğün olarak toplam 3 öğünden oluşur. (2 ana öğün + 1 ara öğün) Kısa süreli (12 gün) program şeklinde uygulanmaktadır. 1300-1500 ya da 1700-1900 kalori grubu arasındadır.

12 aya kadar taksit avantajı

Hizmet Bölgesi :
Gün Sayısı :
  Ankara ve Antalya
12 Gün 466 TL

Uzman diyetisyenlerimiz tarafından kalori miktarınız hesaplanır, usta şeflerimiz tarafından diyet yemekleriniz porsiyonlanır ve kuryelerimiz tarafından diyet paketleriniz adresinize teslim edilir.

Teslimat Saatleri: Sabah erken saatlerde (05:00 - 09:00) belirttiğiniz adrese paketiniz günlük olarak teslim edilir. Teslimat bölgesine göre saatlerde değişiklik yapılmaktadır.

Tüketim Saatleri: Mobil uygulamamız üzerinden panele giriş yapınız. Size SMS ile gönderilen kullanıcı adı ve şifrenizi girdikten sonra uyanma saatinizi belirtiniz. Uyanma saatinizin girişini yaptıktan sonra artık size gün içinde öğün saatlerinizin bildirimi gelecektir.

Saklama ve Tüketim Koşulları: Taze ve doğal malzemelerle katkısız olarak hazırlanan Formena diyet yemekleri buzdolabında muhafaza edilmelidir. Tüketileceği zaman FDA onaylı kapların üzerinden jelatini çıkarılarak mikrodalgada ısıtılabilir ya da yemekler tavaya alınarak ocakta pişirilebilir.

*Mikrodalgada ısıtanlar için; çiftli kaplarımızın bazen bir tarafında ısıtılacak yemek, diğer tarafında ise salata, yoğurt gibi soğuk servis ürünler bulunabilir. Çiftli kabımızın ortasından makasla keserek sıcak ve soğuk servisleri birbirinden ayırabilirsiniz.

ÖRNEK MENÜ
1.Öğün 2.Öğün 3.Öğün
Sucuklu Yumurta,
Ezine Peynir,
Avocado Sos, Zeytin,
Zeytinyağlı Yeşillik,
Bitki Çayı
Kavrulmuş Badem,
Ketojenik Cheesecake
Et Sote,
Zeytinyağlı Patlıcan
ÖRNEK MENÜ
1.Öğün 2.Öğün 3.Öğün
Kavurmalı Menemen,
Süzme Peynir, Zeytin,
Hindi Füme,
Zeytinyağlı Söğüş,
Bitki Çayı
Kuruyemiş,
Keto Kraker
İsveç Köfte,
Tereyağlı Soslu
Sebze Sote

* 5 gün ile 60 gün arasında istediğiniz kadar paket satın alabilirsiniz.

* İlk 5 gün hariç ücret iade garantisi bulunmaktadır. Beğenmezseniz ya da devam etmek istemezseniz kalan tutarınız iade edilir.

* Güncel kampanyalarımızı görüntülemek için tıklayınız.

* Kalori gruplarına göre fiyatlarımız değişiklik göstermez.

* Fiyatlarımıza KDV ve teslimat dahildir. Gruplar için özel fiyatlar uygulanmaktadır.

* Örnek menülerimizi ürün açıklamasından ya da instagram sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

* Diyet paketleri Ankara ve Antalya için termal çantalarla, İstanbul için kese kağıt poşetleriyle teslim edilir.

Sizi Arayalım
Formena Diyet Yemekleri