formena_canlı_destek Canlı Destek
Yaşadığımız çağda, sağlıklı ve düzenli beslenme tam bir sorun haline gelmiştir. Hızlı yaşam ve yoğun iş temposu yüzünden insanlar beslenmelerine yeterince dikkat edememekte ve düzensiz beslenmek zorunda kalmaktadır. Yine iş yoğunluğu ve zamanı verimli kullanamama gibi nedenlerden, diyetisyeninizin önerilerine ve oluşturduğu diyet listesini hazırlamakta zorluk çekebilirsiniz. İş de tam bu yüzden Formena size ihtiyacınız olan her şeyi sağlayabiliyor.Formena Diyet Yemekleri hem diyetisyen hizmeti hem de yoğun çalışma temposunda hazırlayamıyacağınız besinleri, bütün öğünleriyle hazırlıyor ve kapınıza kadar getiriyor.
Sağlıklı beslenme insanlar için artık bir ihtiyaç durumunda. Toplumumuzda sağlıklı beslenme bilinci oluşmaya başladığı bu dönemde diyet yemekleri neden avantajlı sıralayalım. Öncelikle diyet yemekleri için pişirme teknikleri, kişiye özel kalori miktarına göre porsiyonlama ve her gün çeşitli diyet yemekleri tüketerek diyetleri zevkli bir hale getirilmesi sağlanıyor. En önemli noktalarından biri de vakit kaybı yaşamamaları. Diyet yemekleri yapmak için alışveriş yapma, yemeği pişirme ve hazırlama, bulaşık yıkama gibi aşamalar için harcanan zamandan tasarruf etmiş oluyorlar. Kısaca; sağlıklı beslenerek kilo vermenin keyfini yaşıyorlar.  
Öncelikle web sitemizde bulunan kişisel analiz formunu dolduruyorsunuz. Bu form ile diyetisyenlerimiz günlük almanız gereken kalori miktarını sizin için hesaplar. Daha sonra sizin kalori grubunuza göre menümüz diyetisyenlerimiz tarafından oluşturulur ve her sabah 05:00 - 09:00 saatleri arasında tercihinize göre iş veya ev adresinize teslim ediliyor.  
Ödemelerinizi ilk teslimattan önce havale/EFT yoluyla veya teslimat sırasında kredi kartı ile veya peşin olarak yapabilirsiniz.  
Ödeme seçeneklerimiz, menünüzdeki öğün sayısına ve programınızın süresine bağlı olarak değişmektedir. Uzun süreli programlarda indirim seçeneğimiz mevcuttur.  
Formena olarak gruplara özel indirim seçeneklerimiz mevcuttur. İndirim tutarı için lütfen çağrı merkezimiz ile iletişime geçimiz    
Seyahate çıkmadan 2 iş günü öncesinde bizimle iletişime geçerek durumunuz bildirmeniz halinde, istediğiniz tarihe kadar üyeliğiniz dondurulur ve dönüş tarihinden itibaren tekrar aktifleştirilir.
Evet, her haftasonu cumartesi günü teslimatımız esnasında pazar gününe ait paketiniz de beraber teslim edilmektedir.  
Evet ücret iadesi yapıyoruz. 5 Günlük denem programı hariç istediğiniz zaman hiçbir gerekçe göstermeksizin almadığınız günlerin para iadesini talep edebilir ve iadesini alabilirsiniz.  
Yemekleriniz FDA onaylı polipropilen kaplarda tamamen kapalı şekilde teslim edilmektedir. Yemeklerinizi bu kaplarla birlikte mikrodalga fırında ısıtarak tüketebilirsiniz.  
Üyeliğiniz boyunca kullanabileceğiniz mikrodalga fırını size ücretsiz olarak temin ediyoruz.  
Üyeliğinize başlamadan önce 5 günlük deneme paketi seçeneğimizden faydalanabilirsiniz.  
5 gün ile 90 gün arasında istediğiniz kadar paket alabilirsiniz, aylık alma zorunluluğunuz bulunmamakta.  
1200-1300-1500-1700-1900 olmak üzere 5 adet kalori grubumuz bulunmakta ve kalori gruplarına göre fiyatlarımız değişmemektedir.
Şu an için Ankara ve Antalya illerinin merkez ilçelerinin tamamında hizmet vermekteyiz. Şirket hedeflerimiz arasında Türkiye'nin tüm illerinde Formena kalitesini sunmak yer almakta.