Hakkımızda-Hakkımızda - Formena

Hakkımızda

formena mutfak    formena mutfak

Formena diyet yemekleri Türkiye’de Ankara merkezli olarak 2015 yılında kurulmuş olan bir diyet yemek şirketidir. Antalya şubesi'nin katılımıyla büyüyen firmamız, son olarak İstanbul'la birlikte 3 büyük bölgede kaliteli hizmete devam etmektedir. 1000 m2'lik kapalı üretim alanında, 30'un üzerinde personelimizle birlikte, 7 çeşit paket seçeneğimizi 1000'in üzerindeki sağlıklı tariflerimizle, günlük, taze ve doğal malzemelerle, özenle hazırlanan menülerimizi günlük olarak adreslerinize ulaştırmaya ve kendimizi sürekli yenileyerek büyümeye devam etmekteyiz. 

Formena Diyet Yemekleri, faaliyetlerini; Ankara, Antalya ve İstanbul’da sürdürmektedir. Uzman diyetisyenlerle beraber kişilerin kalorisini hesaplayarak ve menülerini belirleyerek hazırlanan diyet yemeklerini termal çantalar içinde mikrodalgaya dayanıklı FDA onaylı kaplarla birlikte kişilerin evlerine teslim ettiği bir sistemdir. Yoğun tempoda çalışan ya da bir türlü istediği kiloya inemeyen kişileri zayıflatmaya yönelik bu sistemde, şimdiye kadar ulaştığımız verilere dayalı olarak %98 başarı oranı kaydedilmiştir.

Formena ile ulaştığımız bu başarının arkasında müşteri memnuniyetine dayalı güçlü bir yaklaşım bulunmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve onlara en iyi deneyimi sunmak için yapılan geri bildirimlerini değerlendiriyor, ürün ve hizmetlerimizi sürekli olarak geliştiriyor ve onların beklentilerini karşılamak için çözümler üretiyoruz. Amacımız, memnuniyeti en ön planda tutarak uzun vadeli ilişkiler kurmak. Yüksek kalite standartlarımız, lezzetli ve çeşitli seçeneklerimiz, hızlı ve güvenilir teslimat hizmetimiz, sağlıklı beslenme hedeflerine uygun olarak özenle hazırladığımız menülerimizle, onlara pratik ve besleyici bir diyet sunmayı amaçlarken aynı zamanda alışveriş, yemek planlama ve hazırlık süreçlerinden kurtulmalarını da sağlıyoruz.

Formena ailesi ile birlikte sağlıklı bir yolculuğa çıkmak için sizi de bekliyoruz.

 

Sizi Arayalım
Formena Diyet Yemekleri