Adrese Teslim Diyet Yemeklerinde Doğru Adres
formena_canlı_destek Canlı Destek
Formena Diyet Yemekleri

 

Formena ile doğru beslenmenin aşamaları

Öncelikle 0850 304 29 69  numaralı sağlıklı beslenme hattımızdan ya da internet sitemizde bulunan kişisel analiz formunu doldurarak bizimle iletişime geçersiniz.

Diyetisyenlerimiz doldurmuş olduğunuz form ile günlük almanız gereken kalori miktarını sizin için hesaplar ve menünüzü belirler.

Paketleriniz hergün istediğiniz öğün sayısına göre ( doğru kilo vermek için önerimiz 5 öğün paketidir fakat alternatif olabilmesi için farklı öğün paketleri de sunulmaktadır. ) belirttiğiniz saat aralığında, istediğiniz adrese düzenli olarak gönderilir.

Diyet yemekleri bakteri üremesini engellemek için soğuk olarak, mikrodalgaya dayanıklı FDA onaylı kaplarla gönderilmektedir. Kutudan çıkardığınız mikrodalgaya dayanıklı kaplarınızı ( etiket üzerinde belirtilmiştir. ) mikrodalga fırında ısıtarak kolayca yiyebilirsiniz. Mikrodalga dışındaki ısıtma yöntemleri için bizim kaplarımızı kullanmayınız.

Bunların yanında yemeklerinizi sıcak tüketebilmeniz için arzuya göre üyeliğiniz boyunca kullanabileceğiniz ücretsiz mikrodalga fırın hizmeti verilir.

 

Teslimat Yöntemimiz

Paketleriniz her gün programlanan öğün sayısına göre 5:00 - 9:00 - saatleri arasında, istediğiniz adrese düzenli olarak gönderilir.

Yemekleriniz mikrodalgaya dayanıklı sıcak paketleme yöntemiyle kapatılmış, sağlıklı kaplarla özel termal çanta içerisinde her gün düzenli olarak size ulaştırılmaktadır.

 

Ödeme Yöntemimiz

Ödemelerinizi ilk teslimattan önce havale/EFT yoluyla veya teslimat sırasında kredi kartı ile veya nakit olarak yapabilirsiniz.