Öğlen Öğünsüz Sağlıklı Yaşam Paketi-Sağlıklı Yaşam Paketi - Sağlıklı Diyet - Formena

Öğlen Öğünsüz Sağlıklı Yaşam Paketi

410,00₺ 440,00₺

Beğenmezseniz Paranız İade

Yağ ve karbonhidrat serbestisi olan ve doyurucu öğünlerin geldiği bu programda, sağlıklı pişirme teknikleriyle birlikte protein-karbonhidrat-yağ dengesi ayarlanmış yemekler hazırlanır. Sağlıklı beslenmek isteyenler için günlük olarak hazırlanan ve çeşitli öğünleri olan sağlıklı bir alternatif programdır. Kahvaltı, kuşluk, ikindi ve akşam olmak üzere toplam 4 öğünden oluşmaktadır. (2 ana + 2 ara öğün) 2300 kalori grubundadır.

12 aya kadar taksit avantajı

Hizmet Bölgesi :
Gün Sayısı :
  Ankara ve Antalya
5-29 Gün 430 TL
30 Gün 412 TL
60 Gün 410 TL

Usta şeflerimiz tarafından sağlıklı ev yemekleriniz porsiyonlanır ve kuryelerimiz tarafından sağlıklı ev yemeği paketleriniz adresinize teslim edilir.

Teslimat Saatleri: Sabah erken saatlerde (05:00 - 09:00) belirttiğiniz adrese paketiniz günlük olarak teslim edilir. Teslimat bölgesine göre saatlerde değişiklik yapılmaktadır.

Tüketim Saatleri: Mobil uygulamamız üzerinden panele giriş yapınız. Size SMS ile gönderilen kullanıcı adı ve şifrenizi girdikten sonra uyanma saatinizi belirtiniz. Uyanma saatinizin girişini yaptıktan sonra artık size gün içinde öğün saatlerinizin bildirimi gelecektir.

Saklama ve Tüketim Koşulları: Taze ve doğal malzemelerle katkısız olarak hazırlanan Formena diyet yemekleri buzdolabında muhafaza edilmelidir. Tüketileceği zaman FDA onaylı kapların üzerinden jelatini çıkarılarak mikrodalgada ısıtılabilir ya da yemekler tavaya alınarak ocakta pişirilebilir.

*Mikrodalgada ısıtanlar için; çiftli kaplarımızın bazen bir tarafında ısıtılacak yemek, diğer tarafında ise salata, yoğurt gibi soğuk servis ürünler bulunabilir. Çiftli kabımızın ortasından makasla keserek sıcak ve soğuk servisleri birbirinden ayırabilirsiniz.

ÖRNEK MENÜ
Kahvaltı Kuşluk İkindi Akşam
Haşlanmış Yumurta
Yağsız Peynir
Tereyağ ve Bal
Söğüş ve Bitki Çayı
Kuruyemiş Fit Biskoti Fırında Balık
Mercimek Fava
Yeşillik
ÖRNEK MENÜ
Kahvaltı Kuşluk İkindi Akşam
Scrambled Egg
Çeçil Peyniri, Zeytin
Hindi Füme
Söğüş ve Bitki Çayı
Taze Meyve Yulaf Kraker
Patlıcanlı Dip Sos
Mercimek Çorba
Napoliten Soslu Kabak Spagetti
Yoğurtlu Şehriye Salatası

* 5 gün ile 60 gün arasında istediğiniz kadar paket satın alabilirsiniz.

* İlk 5 gün hariç ücret iade garantisi bulunmaktadır. Beğenmezseniz ya da devam etmek istemezseniz kalan tutarınız iade edilir.

* Güncel kampanyalarımızı görüntülemek için tıklayınız.

* Kalori gruplarına göre fiyatlarımız değişiklik göstermez.

* Fiyatlarımıza KDV ve teslimat dahildir. Gruplar için özel fiyatlar uygulanmaktadır.

* Örnek menülerimizi ürün açıklamasından ya da instagram sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

* Sağlıklı yemek paketleri Ankara ve Antalya için termal çantalarla, İstanbul için kese kağıt poşetleriyle teslim edilir.

Sizi Arayalım
Formena Diyet Yemekleri