Tek Öğün Akşam Sağlıklı Yaşam Paketi-Sağlıklı Yaşam Paketi - Sağlıklı Diyet - Formena

Tek Öğün Akşam Sağlıklı Yaşam Paketi

304,00₺ 334,00₺

Beğenmezseniz Paranız İade

Yağ ve karbonhidrat serbestisi olan ve doyurucu öğünlerin geldiği bu programda, sağlıklı pişirme teknikleriyle birlikte protein-karbonhidrat-yağ dengesi ayarlanmış yemekler hazırlanır. Sağlıklı beslenmek isteyenler için günlük olarak hazırlanan ve çeşitli öğünleri olan sağlıklı bir alternatif programdır. Sadece akşam öğününden oluşmaktadır. 2300 kalori grubundadır.

12 aya kadar taksit avantajı

Hizmet Bölgesi :
Gün Sayısı :
  Ankara ve Antalya
5-29 Gün 307 TL
30 Gün 307 TL
60 Gün 304 TL

Usta şeflerimiz tarafından sağlıklı ev yemekleriniz porsiyonlanır ve kuryelerimiz tarafından sağlıklı ev yemeği paketleriniz adresinize teslim edilir.

Teslimat Saatleri: Sabah erken saatlerde (05:00 - 09:00) belirttiğiniz adrese paketiniz günlük olarak teslim edilir. Teslimat bölgesine göre saatlerde değişiklik yapılmaktadır.

Tüketim Saatleri: Mobil uygulamamız üzerinden panele giriş yapınız. Size SMS ile gönderilen kullanıcı adı ve şifrenizi girdikten sonra uyanma saatinizi belirtiniz. Uyanma saatinizin girişini yaptıktan sonra artık size gün içinde öğün saatlerinizin bildirimi gelecektir.

Saklama ve Tüketim Koşulları: Taze ve doğal malzemelerle katkısız olarak hazırlanan Formena diyet yemekleri buzdolabında muhafaza edilmelidir. Tüketileceği zaman FDA onaylı kapların üzerinden jelatini çıkarılarak mikrodalgada ısıtılabilir ya da yemekler tavaya alınarak ocakta pişirilebilir.

*Mikrodalgada ısıtanlar için; çiftli kaplarımızın bazen bir tarafında ısıtılacak yemek, diğer tarafında ise salata, yoğurt gibi soğuk servis ürünler bulunabilir. Çiftli kabımızın ortasından makasla keserek sıcak ve soğuk servisleri birbirinden ayırabilirsiniz.

ÖRNEK MENÜ
Tek Öğün
Fırında Balık
Mercimek Fava
Yeşillik
ÖRNEK MENÜ
Tek Öğün
Mercimek Çorba
Napoliten Soslu Kabak Spagetti
Yoğurtlu Şehriye Salatası

* 5 gün ile 60 gün arasında istediğiniz kadar paket satın alabilirsiniz.

* İlk 5 gün hariç ücret iade garantisi bulunmaktadır. Beğenmezseniz ya da devam etmek istemezseniz kalan tutarınız iade edilir.

* Güncel kampanyalarımızı görüntülemek için tıklayınız.

* Kalori gruplarına göre fiyatlarımız değişiklik göstermez.

* Fiyatlarımıza KDV ve teslimat dahildir. Gruplar için özel fiyatlar uygulanmaktadır.

* Örnek menülerimizi ürün açıklamasından ya da instagram sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

* Sağlıklı yemek paketleri Ankara ve Antalya için termal çantalarla, İstanbul için kese kağıt poşetleriyle teslim edilir.

Sizi Arayalım
Formena Diyet Yemekleri