Gündüz Zayıflama Diyet Paketi-Zayıflama Diyet Paketi - Fit Diyet Yemek Paketi - Formena

Gündüz Zayıflama Diyet Paketi

303,00₺ 333,00₺

Beğenmezseniz Paranız İade

Kilo verdirmeyi amaçlayan bu programımızda; kişilerin günlük alması gereken kalori miktarı uzman diyetisyenlerimiz tarafından hesaplanır. Sağlıklı pişirme teknikleri kullanılarak yapılan yemeklerin protein-yağ-karbonhidrat dengesi ayarlanır. %98 başarı oranı kaydettiğimiz bu sistem ile kişilerin istediği forma kavuşması sağlanır. Öğle, kuşluk ve ikindi olmak üzere toplam 3 öğünden oluşmaktadır. (1 ana + 2 ara öğün) Ofis paketi olarak da geçmektedir. 1200 - 1900 arası kalori grubundadır.

12 aya kadar taksit avantajı

Hizmet Bölgesi :
Gün Sayısı :
  Ankara ve Antalya
5-29 Gün 306 TL
30 Gün 306 TL
60 Gün 303 TL

Uzman diyetisyenlerimiz tarafından kalori miktarınız hesaplanır, usta şeflerimiz tarafından diyet yemekleriniz porsiyonlanır ve kuryelerimiz tarafından diyet paketleriniz adresinize teslim edilir.

Teslimat Saatleri: Sabah erken saatlerde (05:00 - 09:00) belirttiğiniz adrese paketiniz günlük olarak teslim edilir. Teslimat bölgesine göre saatlerde değişiklik yapılmaktadır.

Tüketim Saatleri: Mobil uygulamamız üzerinden panele giriş yapınız. Size SMS ile gönderilen kullanıcı adı ve şifrenizi girdikten sonra uyanma saatinizi belirtiniz. Uyanma saatinizin girişini yaptıktan sonra artık size gün içinde öğün saatlerinizin bildirimi gelecektir.

Saklama ve Tüketim Koşulları: Taze ve doğal malzemelerle katkısız olarak hazırlanan Formena diyet yemekleri buzdolabında muhafaza edilmelidir. Tüketileceği zaman FDA onaylı kapların üzerinden jelatini çıkarılarak mikrodalgada ısıtılabilir ya da yemekler tavaya alınarak ocakta pişirilebilir.

*Mikrodalgada ısıtanlar için; çiftli kaplarımızın bazen bir tarafında ısıtılacak yemek, diğer tarafında ise salata, yoğurt gibi soğuk servis ürünler bulunabilir. Çiftli kabımızın ortasından makasla keserek sıcak ve soğuk servisleri birbirinden ayırabilirsiniz.

ÖRNEK MENÜ
Kuşluk Öğle İkindi
Çiğ Badem
Light Süt
Pesto Soslu Kereviz Püresi Yatağında Biftek Kavurma,
Salata
Kinoalı Kısır
ÖRNEK MENÜ
Kuşluk Öğle İkindi
Chialı Taze Meyve Salatası Taze Fasulye Diblesi,
Yoğurt
Tiramisu

* 5 gün ile 60 gün arasında istediğiniz kadar paket satın alabilirsiniz.

* İlk 5 gün hariç ücret iade garantisi bulunmaktadır. Beğenmezseniz ya da devam etmek istemezseniz kalan tutarınız iade edilir.

* Güncel kampanyalarımızı görüntülemek için tıklayınız.

* Kalori gruplarına göre fiyatlarımız değişiklik göstermez.

* Fiyatlarımıza KDV ve teslimat dahildir. Gruplar için özel fiyatlar uygulanmaktadır.

* Örnek menülerimizi ürün açıklamasından ya da instagram sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

* Diyet paketleri Ankara ve Antalya için termal çantalarla, İstanbul için Kese Kağıdı Poşetleriyle teslim edilmektedir.

Sizi Arayalım
Formena Diyet Yemekleri