Tek Öğün Akşam Zayıflama Diyet Paketi-Zayıflama Diyet Paketi - Fit Diyet Yemek Paketi - Formena

Tek Öğün Akşam Zayıflama Diyet Paketi

301,00₺ 331,00₺

Beğenmezseniz Paranız İade

Kilo verdirmeyi amaçlayan bu programımızda; kişilerin günlük alması gereken kalori miktarı uzman diyetisyenlerimiz tarafından hesaplanır. Sağlıklı pişirme teknikleri kullanılarak yapılan yemeklerin protein-yağ-karbonhidrat dengesi ayarlanır. %98 başarı oranı kaydettiğimiz bu sistem ile kişilerin istediği forma kavuşması sağlanır. Sadece akşam öğününden oluşmaktadır. 1200 - 1900 arası kalori grubundadır.

12 aya kadar taksit avantajı

Hizmet Bölgesi :
Gün Sayısı :
  Ankara ve Antalya
5-29 Gün 304 TL
30 Gün 304 TL
60 Gün 301 TL

Uzman diyetisyenlerimiz tarafından kalori miktarınız hesaplanır, usta şeflerimiz tarafından diyet yemekleriniz porsiyonlanır ve kuryelerimiz tarafından diyet paketleriniz adresinize teslim edilir.

Teslimat Saatleri: Sabah erken saatlerde (05:00 - 09:00) belirttiğiniz adrese paketiniz günlük olarak teslim edilir. Teslimat bölgesine göre saatlerde değişiklik yapılmaktadır.

Tüketim Saatleri: Mobil uygulamamız üzerinden panele giriş yapınız. Size SMS ile gönderilen kullanıcı adı ve şifrenizi girdikten sonra uyanma saatinizi belirtiniz. Uyanma saatinizin girişini yaptıktan sonra artık size gün içinde öğün saatlerinizin bildirimi gelecektir.

Saklama ve Tüketim Koşulları: Taze ve doğal malzemelerle katkısız olarak hazırlanan Formena diyet yemekleri buzdolabında muhafaza edilmelidir. Tüketileceği zaman FDA onaylı kapların üzerinden jelatini çıkarılarak mikrodalgada ısıtılabilir ya da yemekler tavaya alınarak ocakta pişirilebilir.

*Mikrodalgada ısıtanlar için; çiftli kaplarımızın bazen bir tarafında ısıtılacak yemek, diğer tarafında ise salata, yoğurt gibi soğuk servis ürünler bulunabilir. Çiftli kabımızın ortasından makasla keserek sıcak ve soğuk servisleri birbirinden ayırabilirsiniz.

ÖRNEK MENÜ
Tek Öğün
Mercimekli Soğuk Çorba,
Patlıcan Lazanya,
Yoğurt
ÖRNEK MENÜ
Tek Öğün
Fırında Pankolu Çıtır Somon,
Kırmızı Pancarlı Garnitür,
Yeşil Salata

* 5 gün ile 60 gün arasında istediğiniz kadar paket satın alabilirsiniz.

* İlk 5 gün hariç ücret iade garantisi bulunmaktadır. Beğenmezseniz ya da devam etmek istemezseniz kalan tutarınız iade edilir.

* Güncel kampanyalarımızı görüntülemek için tıklayınız.

* Kalori gruplarına göre fiyatlarımız değişiklik göstermez.

* Fiyatlarımıza KDV ve teslimat dahildir. Gruplar için özel fiyatlar uygulanmaktadır.

* Örnek menülerimizi ürün açıklamasından ya da instagram sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

* Diyet paketleri Ankara ve Antalya için termal çantalarla, İstanbul için kese kağıt poşetleriyle teslim edilir.

Sizi Arayalım
Formena Diyet Yemekleri